Cookie beleid Quick 1888

De website van Quick 1888 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

5e klasse 4

5e klasse 4

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 feb 11:00 AAC-Olympia VR1 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
25 feb 11:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
25 feb 12:00 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) Overasseltse Boys VR1 (zon)
25 feb 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
25 feb 12:30 ST Dio'30/SCP VR2 (zon) GVC VR1 (zon)
3 mrt 9:15 NSVV FC Kunde VR4 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
3 mrt 11:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
3 mrt 11:30 Eldenia VR3 (zon) vv Ewijk VR1 (zon)
3 mrt 14:30 GVC VR1 (zon) WVW VR2 (zon)
10 mrt 9:45 WVW VR2 (zon) ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon)
10 mrt 10:00 Overasseltse Boys VR1 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
10 mrt 11:00 AAC-Olympia VR1 (zon) GVC VR1 (zon)
10 mrt 12:00 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) Eldenia VR3 (zon)
10 mrt 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
10 mrt 12:30 ST Dio'30/SCP VR2 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
17 mrt 9:30 Quick 1888 VR3 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
17 mrt 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
17 mrt 11:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) AAC-Olympia VR1 (zon)
17 mrt 11:30 Eldenia VR3 (zon) Overasseltse Boys VR1 (zon)
17 mrt 12:30 ST Dio'30/SCP VR2 (zon) WVW VR2 (zon)
24 mrt 9:30 NSVV FC Kunde VR4 (zon) Eldenia VR3 (zon)
24 mrt 9:45 WVW VR2 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
24 mrt 11:00 AAC-Olympia VR1 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
24 mrt 11:30 Overasseltse Boys VR1 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
24 mrt 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) GVC VR1 (zon)
30 mrt 14:30 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
31 mrt 14:30 GVC VR1 (zon) Eldenia VR3 (zon)
1 apr 9:45 WVW VR2 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
1 apr 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) Overasseltse Boys VR1 (zon)
1 apr 11:30 Quick 1888 VR3 (zon) GVC VR1 (zon)
1 apr 12:00 NSVV FC Kunde VR4 (zon) AAC-Olympia VR1 (zon)
1 apr 12:00 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) vv Ewijk VR1 (zon)
7 apr 9:45 WVW VR2 (zon) AAC-Olympia VR1 (zon)
7 apr 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
7 apr 11:00 Quick 1888 VR3 (zon) Eldenia VR3 (zon)
7 apr 14:30 GVC VR1 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
11 apr 20:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) vv Ewijk VR1 (zon)
14 apr 10:00 Overasseltse Boys VR1 (zon) GVC VR1 (zon)
14 apr 11:30 Eldenia VR3 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
14 apr 12:00 AAC-Olympia VR1 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
14 apr 12:00 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon)
14 apr 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
21 apr 9:30 WVW VR2 (zon) vv Ewijk VR1 (zon)
21 apr 11:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) Overasseltse Boys VR1 (zon)
21 apr 12:00 Quick 1888 VR3 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
21 apr 12:30 ST Dio'30/SCP VR2 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
25 apr 19:30 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) AAC-Olympia VR1 (zon)
28 apr 9:30 NSVV FC Kunde VR4 (zon) ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon)
28 apr 10:00 Overasseltse Boys VR1 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
28 apr 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
28 apr 11:30 Eldenia VR3 (zon) GVC VR1 (zon)
28 apr 12:00 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) WVW VR2 (zon)
28 apr 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) AAC-Olympia VR1 (zon)
5 mei 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
5 mei 11:30 Eldenia VR3 (zon) WVW VR2 (zon)
5 mei 11:30 Overasseltse Boys VR1 (zon) ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon)
12 mei 9:45 WVW VR2 (zon) Overasseltse Boys VR1 (zon)
12 mei 11:00 AAC-Olympia VR1 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
12 mei 11:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) Eldenia VR3 (zon)
12 mei 12:30 ST Dio'30/SCP VR2 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
12 mei 14:30 GVC VR1 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
20 mei 9:30 NSVV FC Kunde VR4 (zon) WVW VR2 (zon)
20 mei 10:30 Beuningse Boys VR3 (zon) ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon)
20 mei 11:00 Quick 1888 VR3 (zon) vv Ewijk VR1 (zon)
20 mei 11:30 Eldenia VR3 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
20 mei 12:00 Overasseltse Boys VR1 (zon) AAC-Olympia VR1 (zon)
26 mei 9:45 WVW VR2 (zon) Eldenia VR3 (zon)
26 mei 11:00 AAC-Olympia VR1 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
26 mei 12:00 vv Ewijk VR1 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
26 mei 12:30 ST Dio'30/SCP VR2 (zon) Beuningse Boys VR3 (zon)
26 mei 14:30 GVC VR1 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
2 jun 12:00 ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
2 jun 14:30 GVC VR1 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
9 jun 9:45 WVW VR2 (zon) ST: Victoria'25/UHC VR1 (zon)
9 jun 11:00 ST AVIOS/DBV/AQUILA VR1 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
9 jun 11:00 Quick 1888 VR3 (zon) ST Dio'30/SCP VR2 (zon)
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!