programma

programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
9 okt 15:00 Quick 1888 1 SVHA 1
2 okt 15:00 Quick 1888 1 A.S.V. Zuid Arnhem 1
30 okt 14:30 Elistha 1 Quick 1888 1
6 nov 15:00 Quick 1888 1 De Paasberg 1
23 okt 15:00 Quick 1888 1 De Treffers 1
16 okt 14:30 Oranje Blauw 1 Quick 1888 1
17 okt 14:00 Quick 1888 1 (zon) Varsseveld 1 (zon)
24 okt 14:30 DCS 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
31 okt 14:00 Concordia-W 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
10 okt 14:00 SDOUC 1 (zon) Quick 1888 1 (zon)
7 nov 14:00 Quick 1888 1 (zon) VVG '25 1 (zon)
3 okt 14:00 Quick 1888 1 (zon) Eendracht '30 1 (zon)
7 okt 20:00 Quick 1888 1 (zaal) Madereros C.F. 3 (zaal)
4 nov 20:00 Quick 1888 1 (zaal) Jonge Kracht 1 (zaal)
22 okt 19:00 Blauw Wit 1 (zaal) Quick 1888 1 (zaal)
28 sep 21:00 Morado CF 3 (zaal) Quick 1888 1 (zaal)
9 okt 13:00 Quick 1888 2 ESA 6
23 okt 11:30 UNI VV 4 Quick 1888 2
30 okt 15:00 SCE 2 Quick 1888 2
6 nov 12:15 Quick 1888 2 Trekvogels 4
7 nov 11:00 NEC 2 (zon) Quick 1888 2 (zon)
24 okt 12:00 vv Ewijk 2 (zon) Quick 1888 2 (zon)
31 okt 11:30 Quick 1888 2 (zon) DIO '30 2 (zon)
3 okt 12:00 Orion 4 (zon) Quick 1888 2 (zon)
8 okt 20:00 Brakkenstein 1 (zaal) Quick 1888 2 (zaal)
29 okt 19:00 Quick 1888 2 (zaal) Overasseltse Boys 1 (zaal)
5 nov 21:00 Brakkenstein 2 (zaal) Quick 1888 2 (zaal)
15 okt 20:00 Quick 1888 2 (zaal) Jonge Kracht 2 (zaal)
1 okt 20:00 Quick 1888 2 (zaal) Jonge Kracht 1 (zaal)
31 okt 14:00 Quick 1888 3 (zon) SVO '68 2 (zon)
10 okt 12:00 UHC 2 (zon) Quick 1888 3 (zon)
30 sep 20:00 SCE 2 (zon) Quick 1888 3 (zon)
24 okt 15:00 Quick 1888 3 (zon) Woezik 3 (zon)
3 okt 15:00 Quick 1888 3 (zon) Blauw Wit 2 (zon)
7 nov 12:30 AWC 3 (zon) Quick 1888 3 (zon)
13 okt 22:00 Quick 1888 3 (zaal) Morado CF 8 (zaal)
20 okt 20:55 Brakkenstein 8 (zaal) Quick 1888 3 (zaal)
3 nov 22:00 Quick 1888 3 (zaal) Brakkenstein 12 (zaal)
27 okt 19:00 Brakkenstein 14 (zaal) Quick 1888 3 (zaal)
9 okt 11:30 Kolping-Dynamo 4 Quick 1888 3
23 okt 14:30 Quick 1888 3 Eendracht '30 3
30 okt 17:15 De Treffers 4 Quick 1888 3
6 nov 14:30 Quick 1888 3 Juliana '31 3
2 okt 14:30 Quick 1888 3 UNI VV 5
16 okt 14:30 Quick 1888 3 SCE 2
9 okt 14:30 Quick 1888 4 SC Valburg 2
2 okt 14:30 Quick 1888 4 De Treffers 5
30 okt 13:00 Sportclub Groessen 4 (zat) Quick 1888 4
6 nov 14:30 Quick 1888 4 OSC 3
23 okt 15:00 DVOL 2 Quick 1888 4
27 okt 21:00 Quick 1888 4 (zaal) Morado CF 9 (zaal)
6 okt 21:00 Quick 1888 4 (zaal) Brakkenstein 8 (zaal)
20 okt 22:00 Quick 1888 4 (zaal) Morado CF 13 (zaal)
3 nov 19:00 Morado CF 12 (zaal) Quick 1888 4 (zaal)
24 okt 11:30 Quick 1888 4 (zon) WVW 4 (zon)
31 okt 14:30 Brakkenstein 9 (zon) Quick 1888 4 (zon)
7 nov 11:30 Quick 1888 4 (zon) Blauw Wit 9 (zon)
3 okt 11:30 Quick 1888 4 (zon) SC Millingen 5 (zon)
10 okt 12:00 Trekvogels 9 (zon) Quick 1888 4 (zon)
17 okt 11:30 Quick 1888 4 (zon) Leones 3 (zon)
27 okt 22:00 Quick 1888 5 (zaal) Morado CF 12 (zaal)
13 okt 21:00 Morado CF 9 (zaal) Quick 1888 5 (zaal)
29 sep 21:00 Quick 1888 5 (zaal) Quick 1888 3 (zaal)
4 okt 19:00 Brakkenstein 4 (zaal) Quick 1888 5 (zaal)
12 okt 20:00 Brakkenstein 10 (zaal) Quick 1888 6 (zaal)
2 nov 20:00 Madereros C.F. 7 (zaal) Quick 1888 6 (zaal)
19 okt 20:00 Morado CF 7 (zaal) Quick 1888 6 (zaal)
26 okt 20:00 Quick 1888 6 (zaal) Morado CF 11 (zaal)
5 okt 19:00 Quick 1888 6 (zaal) Madereros C.F. 7 (zaal)
6 okt 21:00 Morado CF 8 (zaal) Quick 1888 7 (zaal)
20 okt 21:55 Brakkenstein 11 (zaal) Quick 1888 7 (zaal)
13 okt 21:00 Quick 1888 7 (zaal) Brakkenstein 14 (zaal)
29 sep 22:00 Morado CF 5 (zaal) Quick 1888 7 (zaal)
27 okt 21:00 Brakkenstein 12 (zaal) Quick 1888 7 (zaal)
3 nov 21:00 Quick 1888 7 (zaal) Quick 1888 5 (zaal)
17 okt 10:45 Box to Box Spil Box to Box Dedicated
7 nov 10:45 Box to Box Spil Box to Box Dreis
6 nov 12:30 ESA JO19-1 Quick 1888 JO19-1
9 okt 14:30 DIO '30 JO19-1 Quick 1888 JO19-1
23 okt 12:30 Quick 1888 JO19-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO19-1
30 okt 15:00 Quick 1888 JO19-1 SC Bemmel JO19-1
2 okt 14:45 Spero JO19-1 Quick 1888 JO19-1
2 okt 10:30 Quick 1888 JO17-1 ST UHC/AAC Olympia JO17-1
6 nov 10:30 Quick 1888 JO17-1 Union JO17-2
30 okt 13:00 Eendracht '30 JO17-1 Quick 1888 JO17-1
9 okt 10:45 De Treffers JO17-2 Quick 1888 JO17-1
23 okt 10:30 Quick 1888 JO17-1 Woezik JO17-2
23 okt 10:30 Quick 1888 JO15-1 De Bataven JO15-JM
2 okt 10:30 SKV JO15-1 Quick 1888 JO15-1
6 nov 16:00 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO15-2JM Quick 1888 JO15-1
9 okt 11:30 Brakkenstein JO15-1 Quick 1888 JO15-1
30 okt 9:00 Quick 1888 JO15-1 Bennekom JO15-2
23 okt 12:15 Quick 1888 JO15-2 Orion JO15-4
30 okt 11:00 Blauw Wit JO15-3 Quick 1888 JO15-2
2 okt 10:30 Quick 1888 JO15-2 vv Ewijk JO15-1
9 okt 12:00 Juliana '31 JO15-3 Quick 1888 JO15-2
6 nov 13:00 RKSV Driel JO14-1 Quick 1888 JO14-1JM
16 okt 10:15 OSC JO14-1 Quick 1888 JO14-1JM
9 okt 10:30 Quick 1888 JO14-1JM DVOV JO14-1
30 okt 10:30 Quick 1888 JO14-1JM Jeugd FC JO14-1JM
23 okt 11:15 DVV JO14-1 Quick 1888 JO14-1JM
2 okt 12:15 DTS Ede JO14-1JM Quick 1888 JO14-1JM
2 okt 10:30 Uchta JO14-1 Quick 1888 JO14-2
6 nov 9:00 Orion JO14-3 Quick 1888 JO14-2
30 okt 10:30 Quick 1888 JO14-2 ST UHC/Batavia JO14-1JM
9 okt 10:30 Quick 1888 JO14-2 De Treffers JO14-2
23 okt 8:30 Lienden JO14-1JM Quick 1888 JO14-2
16 okt 12:30 OSC JO13-1 Quick 1888 JO13-1JM
2 okt 13:00 Quick 1888 JO13-1JM SC Bemmel JO13-1
6 nov 10:30 Quick 1888 JO13-1JM Orion JO13-1JM
9 okt 9:00 Quick 1888 JO13-1JM Trekvogels JO13-1
30 okt 10:15 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-1 Quick 1888 JO13-1JM
23 okt 10:30 Quick 1888 JO13-1JM RKHVV JO13-1
2 okt 10:30 Quick 1888 JO13-2JM Brakkenstein JO13-1
23 okt 9:00 Quick 1888 JO13-2JM Orion JO13-2
30 okt 10:30 SKV JO13-1 Quick 1888 JO13-2JM
9 okt 11:15 DVOL JO13-1 Quick 1888 JO13-2JM
6 nov 9:00 Quick 1888 JO13-2JM Bennekom JO13-2
6 nov 11:00 Beuningse Boys JO13-3 Quick 1888 JO13-3JM
23 okt 11:15 Nijmegen JO13-1 Quick 1888 JO13-3JM
2 okt 11:00 ST AQUILA/AVIOS/DBV JO13-2 JM Quick 1888 JO13-3JM
30 okt 9:00 Quick 1888 JO13-3JM De Treffers JO13-3
9 okt 9:00 Quick 1888 JO13-3JM Juliana '31 JO13-3
30 okt 13:25 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO13-4 Quick 1888 JO13-4
2 okt 9:00 Quick 1888 JO13-4 De Bataven JO13-3
6 nov 9:00 Quick 1888 JO13-4 Beuningse Boys JO13-4
23 okt 9:00 Quick 1888 JO13-4 Bennekom JO13-4
9 okt 10:15 Orion JO11-1 Quick 1888 JO11-1
2 okt 9:00 Beuningse Boys JO11-1 Quick 1888 JO11-1
9 okt 10:30 Angeren JO11-1JM Quick 1888 JO11-2JM
2 okt 9:00 Quick 1888 JO10-1 AWC JO10-1
9 okt 10:00 Woezik JO10-1 Quick 1888 JO10-1
2 okt 8:30 Juliana '31 JO9-1 Quick 1888 JO9-1
9 okt 9:45 Trekvogels JO9-1 Quick 1888 JO9-1
9 okt 9:00 Quick 1888 JO9-2 Blauw Wit JO9-3JM
2 okt 8:30 Brakkenstein JO9-3 Quick 1888 JO9-2
9 okt 9:00 ST: Victoria '25/SCD '33 JO8-1 Quick 1888 JO8-1
2 okt 13:00 Quick 1888 JO8-1 WVW JO8-1
2 okt 8:30 Overasseltse Boys JO8-1 Quick 1888 JO8-2
9 okt 9:00 Quick 1888 JO8-2 AWC JO8-4
2 okt 9:20 RODA '28 JO7-1JM Quick 1888 JO7-1
2 okt 9:00 Quick 1888 JO7-1 Alverna JO7-1
2 okt 9:10 Quick 1888 JO7-1 Blauw Wit JO7-1
9 okt 9:10 Alverna JO7-1 Quick 1888 JO7-1
9 okt 9:00 Quick 1888 JO7-1 Blauw Wit JO7-1
9 okt 9:20 Quick 1888 JO7-1 RODA '28 JO7-1JM
23 okt 15:00 Quick 1888 MO19-1 Unitas '28 MO19-1
30 okt 14:00 Quick 1888 MO19-1 Beuningse Boys MO19-1
6 nov 14:15 Woezik MO19-1 Quick 1888 MO19-1
9 okt 15:30 Blauw Wit MO19-1d Quick 1888 MO19-1
2 okt 17:15 Spero MO19-1 Quick 1888 MO19-1
23 okt 13:00 Quick 1888 MO17-1 Woezik MO17-2
9 okt 13:15 Blauw Wit MO17-2 Quick 1888 MO17-1
6 nov 16:35 Orion MO17-2 Quick 1888 MO17-1
2 okt 11:45 Beuningse Boys MO17-1 Quick 1888 MO17-1
16 okt 12:15 Quick 1888 MO17-1 DIO '30 MO17-1
30 okt 12:15 Quick 1888 MO17-1 Leones MO17-1
7 nov 10:45 Box to Box Eppie Box to Box Solutions
24 okt 10:30 SV Basteom VR1 (zon) Quick 1888 VR1 (zon)
10 okt 9:30 Quick 1888 VR1 (zon) Pax VR1 (zon)
31 okt 9:30 Quick 1888 VR1 (zon) Orion VR2 (zon)
3 okt 12:00 Keijenburgse Boys VR1 (zon) Quick 1888 VR1 (zon)
15 okt 21:00 Quick 1888 VR1 Nijmegen VR1
15 okt 20:00 Quick 1888 VR1 Quick 1888 VR2
5 nov 20:30 Orion VR1 Quick 1888 VR1
5 nov 21:00 Quick 1888 VR1 Germania VR1
5 nov 20:00 Quick 1888 VR1 Nijmegen VR1
15 okt 19:30 Germania VR1 Quick 1888 VR1
15 okt 20:30 Orion VR1 Quick 1888 VR1
16 okt 17:00 Hierden VR1 Quick 1888 VR1 (zon)
10 okt 11:30 Eldenia VR3 (zon) Quick 1888 VR2 (zon)
3 okt 9:30 Quick 1888 VR2 (zon) ST AWC/Juliana '31 VR1 (zon)
24 okt 12:00 OSC VR2 (zon) Quick 1888 VR2 (zon)
31 okt 10:45 WVW VR1 (zon) Quick 1888 VR2 (zon)
5 nov 19:30 Quick 1888 VR2 Quick 1888 VR1
15 okt 20:30 Quick 1888 VR2 Germania VR1
5 nov 21:00 Quick 1888 VR2 Orion VR1
5 nov 21:30 Germania VR1 Quick 1888 VR2
15 okt 21:30 Orion VR1 Quick 1888 VR2
5 nov 20:30 Nijmegen VR1 Quick 1888 VR2
15 okt 19:30 Quick 1888 VR2 Nijmegen VR1
7 nov 9:30 Quick 1888 VR2 (zon) Brakkenstein VR1 (zon)
17 okt 9:30 Quick 1888 VR2 (zon) RVW VR1 (zon)
24 okt 11:30 Eldenia VR4 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
3 okt 12:30 Angeren VR1 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
7 nov 11:00 DVOL VR1 (zon) Quick 1888 VR3 (zon)
31 okt 14:30 Quick 1888 VR3 (zon) Edesche Boys VR1 (zon)
10 okt 15:00 Quick 1888 VR3 (zon) HAVO VR1 (zon)
3 okt 15:00 Quick 1888 VR4 (zon) NSVV FC Kunde VR4 (zon)
10 okt 12:30 Kolping-Dynamo VR1 (zon) Quick 1888 VR4 (zon)
31 okt 9:45 Brakkenstein VR3 (zon) Quick 1888 VR4 (zon)
7 nov 15:00 Quick 1888 VR4 (zon) NSVV FC Kunde VR3 (zon)
24 okt 15:00 Quick 1888 VR4 (zon) Groesbeekse Boys VR1 (zon)
17 okt 10:30 Juliana '31 VR1 (zon) Quick 1888 VR4 (zon)
29 sep 12:00 SGS onderling SGS XI
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!